آیا به اخذ اقامت ترکیه نیاز دارید؟

eight. درصورتی که کلیه شرایط را دارا باشید، درخواست شما مورد قبول قرار خواهد گرفت و مجوز اقامتتان صادر خواهد شد. برای اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری کافی است که در مدت ninety روزه ای که در ترکیه حضور دارید، بدون اینکه هیچ اقامت دیگری داشته باشید، یک حساب بانکی در بانکهای این کشور باز کنید. ۷-اگر شخص مورد نظر برای ازدواج در کشور ترکیه دختر باشد و قبلا نیز ازدواج کرده باشد باید از زمان طلاق ۳۰۰ روز گذشته باشد. مهمترین شروط دریافت اقامت ترکیه از طریق ازدواج به اثبات رسیدن تمکن مالی، عدم سوء سابقه و داشتن خانه است. کسانی که بهعنوان توریست وارد ترکیه میشوند با اجاره خانه در این کشور میتوانند برای دریافت اقامت ترکیه به مدت یک سال اقدام نمایند. اگر موفق به اخذ اقامت این کشور زیبا شوید، فرزندان شما میتوانند در مدارس دولتی ترکیه به طور رایگان درس بخوانند. این شرکت در طول این سالها بیشتر از صد پروژه موفق را با کمک وکلای پایه یک دادگستری به اتمام رسانده است. سپرده گذاری در بانک های ترکیه است، به این صورت که شما می توانید تنها با سرمایه گذاری در برخی از بانک های این کشور، تابعیت ترکیه را به دست آورده و موفق به دریافت کارت اقامت خود شوید.

 

کسانی که توانایی مالی برای خرید ملک در این کشور را ندارند؛ میتوانند برای دریافت وام و خرید اقساطی ملک اقدام کنند. مهاجران به این کشور میتوانند در صنعت گردشگری پررونق آن مشغول به کار شده و امورات زندگی خود را بگذرانند. افراد متقاضی از طریق مراجعه حضوری به موسسات بینالمللی کاریابی نیز میتوانند جویای کار باشند. یکی دیگر از روشهای کاریابی در این کشور جستجو در اینترنت است. اگر قصد دارید به ترکیه مهاجرت کنید، باید قانون جدید شرایط اقامت در ترکیه را بدانید و بر طبق اصول آنجا زندگی خود را آغاز کنید. این اقامت به ویژه برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری در این کشور هستند، فرصت مناسبی است تا با شرایط کلی زندگی در این کشور آشنا شده و نسبت به ادامه اقامت خود تصمیم گیری کنند. این در حالی است که اگر با توجه به خرید ملکی که مبلغ آن حداقل ۲۵۰ هزار دلار است و یا سرمایه گذاری و سپرده گذاری بانکی به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار می توانید در کمتر از ۳ ماه نسبت به گرفتن پاسپورت ترکیه اقدام نمایید. ملکی که خریداری شده را به مدت سه سال نمیتوان معامله کرد.

 

مدت اقامت کاری در ترکیه یک سال است. به جز دو روش نامبرده در بالا، بد نیست بدانید که اخذ اقامت دائم، شهروندی و یا همان تابعیت ترکیه، با ازدواج نیز ممکن خواهد بود. تمام آزمایشهای مربوط به ازدواج در مراکز درمانی دولتی ترکیه به صورت رایگان انجام میشود. بعد از انجام آزمایش باید در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی فرمهای مربوط به ازدواج توسط زن و شوهر امضا شود. ترجمه پاسپورت، هزینههای مربوط به رفت و آمد، تعیین وقت برگزاری مراسم عقد در شهرداری یا مکانی غیر از شهرداری مراحل بعدی ثبت ازدواج در ترکیه محسوب میشوند. دریافت اقامت ترکیه برای افراد زیر 18 سال، با کمک کارشناسانی که در این زمین تخصص کافی دارند و میدانند باید از کجا شروع کنید و چه مراحلی را طی کنید، میتواند تجربهی جدیدی از مهاجرت را برایتان ایجاد کند. امکان دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک خرید ملک استانبول ترکیه ارزان وجود دارد و برای اخذ اقامت هیچ محدودیتی در نوع ملک خریداری شده و ارزش آن وجود ندارد. This da ta was gen​erat ed ᠎with the he lp ᠎of G SA᠎ C​ontent Generat​or Demoversion.

 

در حالی که این موضوع در ارتباط با شهروندان کشور ایران بسیار کم است و در کشورهای دیگر دارای حق و حقوق بسیار کمتری هستند. با این وجود در قیاس با سایر کشورهای اروپایی همچون انگلستان خرج و مخارج زندگی و تحصیل در ترکیه بسیار پایین تر است. موسسه حامی مهاجر با داشتن شرکت در ایران و ترکیه متخصص اموری همچون اخذ اقامت ترکیه ، اخذ پذیرش تحصیلی در ترکیه ، اخذ چالیشما ایزین (مجوز کار) ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه و خرید ملک در ترکیه است و افتخار آن را دارد که به شیوههای بسیار عالی و با کمترین هزینه اقامت ترکیه را برای شما اخذ نماید. اولین مسئلهای که برای این گروه اهمیت بسیار زیادی دارد؛ رضایت کامل مشتریان است. دختران و پسران زیر eighteen سال برای ازدواج نیاز به رضایت پدر و مادر دارند. برای دانش آموزانی که سن آنها پایینتر از هجده سال است؛ ارائه رضایتنامه الزامی میباشد. مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت ترکیه از طریق سفر توریستی به این کشور عبارتند از: پاسپورت، فرم درخواست ویزا، دو قطعه عکس رنگی پرسنلی، بیمه درمانی، اثبات تمکن مالی، پرداخت هزینههای ویزای توریستی ترکیه. اگر به چنین مبلغی دسترسی دارید، خرید ملک در استانبول قطعاً روش بهتری است؛ چرا که هم املاک در ترکیه بازده بالایی دارند و هم اینکه به محض خرید خانه با مبلغ four hundred هزار دلار، میتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “آیا به اخذ اقامت ترکیه نیاز دارید؟”

Leave a Reply

Gravatar